Категории
Скидки

скидки 10

Рекомендуем
Присоединяйтесь к нам

 фейсбук вконтакте

Мы принимаем

webmoney_иконка

яндекс деньги

приват24

Мета Теги

4 причини вести сімейний бюджет

• Ви стежите за кожною тратою.

Люди, які не обтяжують себе планувати сімейний бюджет, часто дивуються: куди ж так швидко пропадають їхні гроші? Ще недавно вам видали зарплату, а сьогодні коштів майже не залишилося - знайоме? Щоб такого не було, вам просто потрібно фіксувати свої витрати. Купили продукти? Збережіть чек і перепишіть суму, яку ви витратили. Потім ви зможете проаналізувати свої витрати і ясно побачите, коли і на що йшли ваші гроші. Це позбавляє від зайвих роздумів на тему того, куди поділися гроші, і допомагає аналізувати такі покупки. Вірніше, їх значимість.

• Є можливість економити.

Ви можете планувати бюджет сім'ї на місяць вперед, щоб заощадити. Що ми маємо на увазі? Все просто: заздалегідь записуйте всі витрати, які зробите в майбутньому. Знаючи, що в тиждень вам потрібно купити певну кількість продуктів - зафіксуйте це. Далі, наприклад, витрати на дорогу від/до роботи - зафіксуйте і їх. Коли ви віднімете всі витрати, зможете побачити, скільки грошей у вас в підсумку залишиться. Ними також варто правильно розпорядитися. Якщо правильно розпланувати бюджет сім'ї на місяць, то, дотримуючись його, ви зможете непогано заощадити і витратити гроші на щось дійсно значиме.

• Правильно розпоряджатися грошима стане простіше.

Як ми сказали вище, ви будете детально бачити свої витрати і усвідомлено планувати витрати, щоб економити бюджет сім'ї. Ще один плюс фіксувати витрата/дохід в тому, що ви навчитеся правильно розпоряджатися своїми фінансовими засобами. Подібна практика дисциплінує. Всі ми проходили через здивування, коли, повернувшись з магазину, виявляли кількість покупок і суму в чеку. Витрачали гроші спонтанно і купували речі, нав'язані нам маркетологами. Ведення сімейного бюджету дозволить знизити ризик стихійних покупок, інакше ви можете вийти за рамки, а це вам навряд чи потрібно.

• Порядок в грошах - порядок в сім'ї.

Економія бюджету сім'ї та його ведення не тільки наведуть порядок в ваших фінансах, але і сприятливо вплинуть на ваше життя в цілому. Ви станете уважніше, освоїте аналітичне мислення, навчитеся контролювати себе, що вкрай корисно. Крім того, незаперечний факт, що забезпечені сім'ї емоційно більш стабільні. Пам'ятайте, що вести сімейний бюджет - це не означає обмежувати один одного. Планування витрат, навпаки, дозволить купувати більше якісних і потрібних речей.

Запрошуємо вас пройти курси фінансової грамотності, щоб навчитись ефективно вести свій бюджет:

+380505702738

+380993457436

Стаття - © Тренинговый центр «Фактор Роста»

   Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ МЕТА - Украина. Рейтинг сайтовSHOPTOP 
Христианский книжный магазин: электронные Библии
Вид: Мобильный / Полная версия