Категории
Скидки

скидки 10

Рекомендуем
Присоединяйтесь к нам

 фейсбук вконтакте

Мы принимаем

webmoney_иконка

яндекс деньги

приват24

Мета Теги

Як проводити альфа курс

С этим товаром также покупают:
Вопросы жизни Питання життя
Автор: Никки Гамбл
Артикул: 304
Наличие: Есть в наличии
Цена: 60.00 грн.
Количество: 
   - или -   

Які почуття може викликати стан сучасної церкви?

Число парафіян постійно зменшується, будівлі старіють, виникає враження, що справа Ісуса Христа сьогодні особливо близька до провалу. Як же в таких обставинах не опустити рук нам, християнським служителям? Апостол Павло мав такі ж проблеми, але все-таки в нього були підстави і для того, щоб сказати: «Ось тому, мавши за милосердям Божим таке служіння, ми не тратимо відваги».

Справа зовсім не в тому, що людей вже не цікавлять духовні питання. Окультизм, східні релігії, спіритизм і інші «сурогати» віри приваблюють людей як завжди. Але ця всесвітня порожнеча всередині людини, порожнеча, що її може заповнити тільки Бог, — так і залишається порожнечею. Ми в церкві Святої Трійці в Бромптоні на своєму досвіді переконалися, що в людей знову виникла цікавість до того, про що говорив Ісус Христос, — до християнської віри. У той час, як наше суспільство переживає постхристиянский період, багато людей, що не знають основ християнства, хотіли б розібратися, хто ж усе-таки він такий, Ісус з Назарета, особливо якщо при цьому вони потрапляють туди, де панує дружня атмосфера, де на них не тиснуть, їх не засуджують і не намагаються дати їм зрозуміти, що вони чогось не знають. Цей підхід, до речі, і пояснює, як на мене, успіх Альфа курсу: тут поєднується ясність викладу матеріалу з можливістю проаналізувати правдивість вимог Христа й особисто знайти відповіді на деякі питання. І все це в атмосфері любові й доброзичливості!

Нікі Гамбл очолив Альфа курс кілька років тому і з того часу постійно вдосконалював його. Вивчивши тисячі анкет, він змінив курс таким чином, що люди, які його відвідують, легко «переварюють матеріал». Нікі переглянув усі загальноприйняті методи проповіді Благої вісті, «оголив» Євангеліє до самої суті і зробив християнство привабливим для сучасної людини.

Але успіх Альфа курсу обумовлюється не тільки ефективністю людей. Присутність Святого Духа оживляє курс від початку до кінця. Бог помістив до сердець тих людей, що приходять на Альфа курс, спрагу пізнання Себе і спілкування із Собою. Лише Святий Дух може вгамувати цю спрагу. Багато хто почав зовсім нове життя, коли пізнав силу Христа прощати, звільняти, давати все необхідне. Усім їм був потрібен Бог.

В той час, коли цю книгу готували до друку, сотні Альфа курсів уже проходили як у Великій Британії, так і в інших країнах світу. Курси можуть бути різними за розміром: від маленької групи з п’яти осіб до великих зборів на зразок тих, що проходять у церкві Святої Трійці в Бромптоні, де збираються до тисячі осіб.

Я знаю, що вам сподобається ця книга. Я також впевнений, що завдяки тим принципам, що викладено тут, ви побачите, як багато людей увійдуть до Божого Царства.

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв:

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:   Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ МЕТА - Украина. Рейтинг сайтовSHOPTOP 
Христианский книжный магазин: электронные Библии
Вид: Мобильный / Полная версия